Weekendowy kurs redukcji stresu metodą mindfulness

Stres to słowo bardzo pojemne i tłumaczące dziś prawie każdą naszą dolegliwość fizyczną czy mentalną. Wynika z nierealnych dla naszego organizmu tergetów, presji, wiecznego pośpiechu, ale też warunków życia – smogu, hałasu, nowych technologii.
Można biernie się temu poddawać, ale można też zacząć przejmować kierownicę własnego życia i wyjść poza system oferujący jedynie presję.
Jedną z metod , dzięki której otrzymujemy narzędzia do pracy nad własnym ciałem i umysłem, jest mindfulness czyli uważność. Uważność oznacza bycie świadomym tego co naprawdę dzieje się ze mną w danym momencie i dokonywania świadomych wyborów swojego zachowania.
Czy na pewno wiesz co TERAZ czujesz w swoim ciele? Jaka EMOCJA TERAZ ci towarzyszy, jaka jest TERAZ twoja prawdziwa potrzeba i czy jest ona aktualnie realizowana w twoim życiu?

Zapraszam na kolejny kurs redukcji stresu metodą uważności.
Spotykamy się w niedziele od 18.000 do 20.00 w przytulnym i sprzyjającym zatrzymaniu miejscu przy Żeligowskiego 35/37 w Łodzi.
Kurs rusza 2 lutego i obejmuje 8 spotkań oraz Dzień Uważności, podczas którego będziemy praktykować mindfulness przez około 6 godzin.

Zapisy: j.delbar@instytutjd.pl lub 601 234 271

Koszty: 900 zł , istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty oraz wystawienia faktury.

Jestem nauczycielem mindfulness od 4 lat, w tym czasie przeprowadziłam prawie 40 kursów zarówno dla osób indywidualnych jak i firm. Pracuję na co dzień z szeroko pojętym zarządzaniem stresem.
Sama doświadczyłam ogromnego stresu pracując przez 16 lat w tzw. twardym biznesie. Chcąc pomóc sobie rozpoczęłam poszukiwania metod pracy ze stresem na całym świecie. Więcej o mnie możecie przeczytać na stronie www.instytutjd.pl