Wakacje Bez Stresu

wakacje bez stresu

Wakacje Bez Stresu.

Wakacje. Jeździmy na nie coraz częściej i w coraz odleglejsze rejony świata by odpocząć… od pracy, problemów, negatywnych emocji. Marzymy o wakacjach przez cały rok, spragnieni relaksu i oderwania myśli od codzienności. Planujemy, snujemy wyobrażenia o tym, co zrobimy, co zobaczymy, jesteśmy pełni nadziei na zasłużony relaks. Odkładamy pieniądze, jesteśmy skłonni do wielu wyrzeczeń, obiecujemy sobie, że tym razem odpoczniemy jak nigdy dotąd. Przecież ten odpoczynek należy się nam i nic nie może zburzyć naszych planów. I co? Przychodzą długo oczekiwane wakacje, a my nie potrafimy uciec od stresu. Jak często zdarza się Wam odbierać telefon służbowy podczas urlopu albo zaglądać do komputera? A może przyszedł jakiś ważny mail, na który koniecznie musimy odpowiedzieć? Może dzieje się aktualnie coś niezwykle istotnego w pracy, a to nie może przecież nas ominąć. W konsekwencji omija nas coś faktycznie ważnego … my sami i czas poświęcony sobie.

Wakacje to okazja by odpocząć, ale paradoksalnie to właśnie podczas urlopu często dochodzi do wybuchów złości i skrajnych reakcji, od przygnębienia do agresji. Wracamy z wakacji zestresowani i jeszcze bardziej sfrustrowani niż wtedy gdy wyjeżdżaliśmy na urlop. Dlaczego? Bo nie chcemy odpuścić, boimy spotkać się sami ze sobą. A może natrafimy na jakąś starą myśl, którą od dawna zamiataliśmy pod dywan? Na jakieś uczucia? A może już nie pamiętamy, jak to jest się beztrosko uśmiechać?

Nie musimy snuć idealistycznych planów i wyjeżdżać do egzotycznych krajów by spędzić pełen radości i spokoju czas.
Serdecznie zapraszam na wakacje z jogą i ajurwedą oraz uważnością i wrażliwością na otaczającą nas rzeczywistość i nas samych.
Wakacje bez stresu, bez negatywnych emocji.
Jedziemy do ośrodka Rajszew Project niedaleko Warszawy.

To miejsce wyjątkowe, idealne dla joginów, cisza, piękna okolica, pyszna wegetariańska kuchnia. Bliskość Zalewu Zegrzyńskiego oraz otoczenie lasów i łąk dopełnia klimatu. W ośrodku znajduje się także piękny ogród a goście za dodatkową opłatą mogą korzystać z sauny i masaży.

W PROGRAMIE CODZIENNIE:
• dwie lekcje shri vivek jogi
• praktyczne zajęcia z zarządzania stresem
• nauka ajurwedyjskiego automasażu redukującego stres • rozmowy o zdrowym odżywianiu
• cisza, relaks, humor, radość

Na Wakacje Bez Stresu zapraszam w terminie 10–17 lipca 2015 r. Koszt uczestnictwa to 1245 zł. (w cenę wliczone są noclegi, pełne wyżywienie, zajęcia i materiały dydaktyczne)

Więcej informacji: Joanna Delbar : 601 234 271 : j.delbar@instytutjd.pl