Trening redukcji stresu metodą Mindfulness (MBSR)

Trening redukcji stresu metodą Mindfulness MBSR

trening redukcji stresu mindfulness mbsr

Zapraszam cię na 8-tygodniową przygodę, po której staniesz się świadomy swoich reakcji, odczuć, emocji. Przestaniesz działań na tzw. „automacie”, zaczniesz być realnym uczestnikiem tego co robisz i doświadczasz, a nie jedynie maszyną, która dość często się zacina.Nie pamięta czy wyłączyła żelazko, gdzie położyła kluczyki, co powiedziała…

Zaczniesz być świadomym uczuć i emocji w każdej chwili, zaczniesz tworzyć swoje życie odpowiedzialnie, tak jak chcesz. Przestaniesz doświadczać wrażenia „zaskakiwania”, a przede wszystkim dostaniesz możliwość wyboru swoich reakcji w sytuacjach stresujących.

Metoda Mindfulness MBSR jest dzisiaj szalenie popularna na całym świecie. Doskonale sprawdza się w leczeniu pacjentów kardiologicznych, onkologicznych, w pracy z dziećmi i młodzieżą w opanowaniu stresu szkolnego, w biznesie i korporacjach. Twórca metody Jon Kabat-Zinn prowadzi klinikę redukcji stresu w Massachusettes, jest autorem wielu książek o wykorzystywaniu tej metody zarówno w biznesie, leczeniu wielu schorzeń jak i codziennym życiu.

Pierwsze spotkanie 18 lutego 2015 r. Trening MBSR trwa 8 tygodni. Spotkania odbywają się we wtorki lub środy od 18.30 do 21.00 na ul. Tylnej (osiedle Barciński) w Łodzi.

Masz pytania ? Chętnie udzielę więcej informacji: Joanna Delbar 601 234 271 lub j.delbar@instytutjd.pl

Do zobaczenia…