Mindfulness w ruchu – warsztaty uważnej jogi

Mindfulness w ruchu - warsztaty uważnej jogi z Joanna Delbar

 

 

„Uważna joga” warsztaty 25.10.2014 r. w Warszawie

25 października od 10.00 do 13.00 w Warszawie, w siedzibie Polim przy Smolnej 38 odbędzie się Mindfulness w ruchu – warsztaty uważnej jogi z Joanna Delbar.

W dzisiejszym zabieganym życiu straciliśmy kontakt z naszym ciałem, nie zwracamy uwagi na sygnały jakie nam wysyła bo nie potrafimy ich odczytać. Przypominamy sobie o ciele kiedy coś nas boli lub kiedy chorujemy. Najczęściej nie jesteśmy z tego zadowoleni i winą za chorobę obarczamy właśnie nasze ciało. A ono nie boli bez przyczyny mentalnej….
Joga pozwala nam ponownie powrócić do ciała… nawiązać z nim kontakt, zacząć je rozumieć i umiejętnie odczytywać to, co ma nam do powiedzenia. Poprzez świadomy, uważny ruch i oddech możemy nauczyć się nas samych, zacząć doświadczać jak ogromny potencjał tkwi w naszym ciele i jak nawiązanie z nim świadomego kontaktu może prowadzić do pełni zdrowia w naszym życiu.

Jak mówi Jon Kabat-Zinn „ Chociaż joga wygląda jak ćwiczenia fizyczne i niesie ze sobą zalety takich ćwiczeń, to jest czymś więcej. Uprawiana uważnie stanowi medytację…. „

Zapraszamy Cię do odkrycia własnego ciała, do poznania go i nawiązania z nim trwałej przyjaźni.

Przynieś matę, koc i pozytywną energię:-) Koszt 80 zł.