Cisza w coachingu : 18.12.2017 r.

Poniedziałki coacha
to cykl warsztatów superwizyjno-rozwojowych dla coachów prowadzonych pod opieką merytoryczną Mentor Coacha Anety Jurewicz , Zen Coacha Joanny Delbar i Coacha Ryszarda Kaczmarka. Dwie perspektywy: procesu superwizji i dydaktyczne podejście w roli nauczyciela coachingu oraz praktyka zen czyli przyglądanie się temu co jest teraz sprawi , że będziesz miał okazję do prawdziwego rozwoju siebie jako coacha i siebie jako człowieka.
Poniedziałki Coacha to cykl warsztatów tematycznych podczas których zawsze będzie okazja do superwizji. Twoja inwestycja to 100 zł. Warsztaty trwają od godziny 18.00-21.00 w każdy poniedziałek.

Warsztaty 1:

Cisza w coachingu

Opis warsztatów:
Cisza jest jednym z najsilniejszych narzędzi w coachingu. Jednak coachowie szczególnie w początkowym etapie praktyki boją się pracy z ciszą, odczuwają niepokój i niepewność gdy podczas sesji pojawia się cisza.
Będąc nauczycielami coachingu często słyszymy jak wiele dylematów, obaw dostarcza im moment w sesji, kiedy klient milknie. Często coachowie nie potrafią lub nie mają odwagi wykorzystać ciszy w procesie, a jest to silne narzędzie, które będzie przedmiotem naszych warsztatów.

Jeśli:
-nie wiesz co robić kiedy klient milknie
-nie wiesz co robić kiedy cisza trwa dłużej niż 2 minuty
-nie masz w sobie odwagi do pracy z ciszą
-cisza w sesji wywołuje u Ciebie stan niepokoju i napędza obawy

Przyjdź na warsztaty Cisza w coachingu.
Podczas warsztatów będzie okazja do treningu ciszy w sesji. Dostaniesz gotowe sposoby i inspiracje do tego aby pracować z ciszą. Znajdziesz w sobie odwagę aby zanurzyć się w użytecznej w coachingu ciszy. Stawisz czoło obawom, które mieszkają w Tobie. Będziesz dokładnie wiedzieć jak, kiedy i w jakich sytuacjach zastosowana przez Ciebie cisza wesprze klienta.

Warsztaty poprowadzą:

Aneta Jurewicz
Dyrektor ds rozwoju Hutchinson Institute, właścicielka JUREWICZ COACHING PROJEKT,
Trener Biznesu, Trener Trenerów, Trener Lekarzy, Trener Farmaceutów, Mentor Coach ICF POLSKA, Coach ACC International Coach Federation, Wykładowca, Członek komisji ds. Nauki International Coach Federation
Polska, Certyfikowany Coach Zespołowy i Grupowy. Twórca Akademii Przedsiębiorczości dla Lekarzy – autorskiego projektu rozwojowo- szkoleniowego, oraz Akademii Trenera dla Lekarzy. Dyrektor merytoryczny szkoleń medycznych YOUVENA. Prelegent na Ogólnopolskich Konferencjach branży szkoleniowej. Wykładowca i trener coachingu na Uniwersytecie Łódzkim na wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym, kierunkach: Coaching i Mentoring Organizacyjny oraz Life Coaching. Trener Coachingu w Szkole Coachów Akademii SET. Prowadzi warsztaty w Szkole Trenerów Biznesu Akademii SET ucząc przyszłych trenerów
bycia profesjonalnym Trenerem Biznesu oraz autorskie warsztaty dla menadżerów w firmach farmaceutycznych oraz instytucjach finansowych. Wpisana na listę Mentor Coachów ICF Global prowadzi mentorcoaching
i superwizje dla coachów w procesie akredytacji ICF.
W ramach Akademii Trenerów Biznesu prowadzi superwizje trenerskie dla trenerów. Autorka rubryki coaching w czasopismach: BUSINESSMAN.PL oraz ALTER BUSINESS. INFO. oraz redaktorka działu Business w KOBBIECIARNI. Wolontariusz Fundacji Gajusz Ośrodka Preadopcyjnego Tuli Luli w Łodzi.

Joanna Delbar

redaktor naczelna portalu ZarzadzanieStresem.pl,

trener zarządzania stresem i zarządzania energią, certyfikowany coach shri vivek jogi integralnej, Zen coach, certyfikowany nauczyciel treningu redukcji stresu mindfulness (M.B.S.R.) ,certyfikowany praktyk NLP, wykładowca “Uważności w coachingu” na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego I “Uważności w pracy trenera biznesu” w Wyższej Szkole Menadżerskiej w Warszawie. Mówca motywacyjny.

Obszarem pracy Joanny Delbar są głównie struktury biznesowe: korporacje, organizacje, instytucje. Pracuje z liderami, menadżerami , którzy na co dzień doświadczają ogromnej presji i stresu. Uczy jak mądrze stawiać granice, odnajdować pasje , dobrze planować i cieszyć się życiem.

Ukończyła Wydział Aktorski Łódzkiej Filmówki, Marketingowe Zarządzanie Firmą na Uniwersytecie Łódzkim, Studium Nauczycielskie „The Institute for Mindfulness Based Approches w Niemczech – certyfikat nauczyciela MBSR” (Mindfulness Based Stress Reduction) , 4 letnią Szkołę Rozwoju Osobistego w Centro Shri Vivek w Barcelonie i roczny trening zen coachingu prowadzony przed Kore Lanfelda.
Przez 16 lat prowadziła agencję PR ,doświadczając stresu bycia menadżerem firmy. To wtedy chcąc pomóc sobie, zainteresowała się metodami zarządzania stresem i trafiła na jednego z wiodących dziś na świecie nauczycieli jogi integralnej – Jivana Vismaya, specjalizującego się w pracy z systemem nerwowym.
Dziś kontynuuje naukę na organizowanych przez Centro Shri Vivek warsztatach dla nauczycieli w Polsce, Hiszpanii i Indiach oraz w szwedzkim instytucie Zen Coachingu.

Ryszard Kaczmarek
Coach ICC, absolwent Politechniki Łódzkiej Wydział Mechaniczny, edukację biznesową kontynuował we Francuskim Instytucie Zarządzania, przedsiębiorca z ponad 25 letnim doświadczeniem w branży paliw płynnych i produktów ropopochodnych. Doświadczenie zdobywał na rynkach polskich jak i zagranicznych. W trakcie swojej kariery współpracował z największymi koncernami branży: Orlen, Lotos, Total, Shell, BP, Lukoil, Statoil, Neste.
Po 25 latach pracy postanowił dzielić się doświadczeniem i wiedzą, jak radzić sobie w praktyce z trudnymi sytuacjami które nas spotykają w codziennym życiu biznesowym, jak się motywować, aby zdobywać wyznaczone cele, jak znaleźć w sobie i w swoim ciele odpowiedź na pytanie co jest najważniejsze w życiu, jak postępować aby życie płynęło w harmonii z otaczającym nas światem i abyśmy zauważali to co jest istotne.

koszt: 100 zł

Zapisy i dodatkowe informacje: j.delbar@zarzadzaniestresem.pl
601 234 271